PL / EN
Język:

zamów w ciągu {time} a przesyłkę wyślemy jeszcze dzisiaj!

DARMOWA DOSTAWA OD 300 ZŁ | WYSYŁKA W 48 H | BEZPIECZNE ZAKUPY

Jak dokonać zwrotu?

Jak dokonać zwrotu ( odstąpienia od umowy).

Jeśli dokonałeś zakupu jako konsument lub przedsiębiorca-konsument (gdy zamówienie nie posiada charakteru zawodowego, wynikającego w szczególności z przedmiotu wykonywanej działalności gospodarczej), zgodnie z obowiązującymi przepisami masz prawo odstąpić od umowy i zwrócić towar bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od daty jego otrzymania. 

Jeżeli chcesz zwrócić produkt , prosimy upewnić się, że jest on zwrócony w ciągu 14 dni od dnia dostarczenia paczki do Ciebie. Produkty mogą być zwrócone, pod warunkiem, że:

  • Nie były noszone lub prane;
  • Produkty są w oryginalnym opakowaniu z oryginalnymi metkami.


Jak dokonać zwrotu ( odstąpienia od umowy) lub wymiany krok po kroku:

 

 
Możesz odstąpić od umowy wysyłając wypełnione oświadczenie( Formularz Zwrotu wraz z produktami drogą pocztową (na adres: JD Attack ZWROT ul.Jagiellońska 53 47-206 Kędzierzyn Koźle) lub wysyłając oświadczenie na adres e-mail: jd@attack.com.pl, a następnie przesyłając produkty na wskazany powyżej adres, w terminie 14 dni od daty złożenia oświadczenia. 

Szczegółowe informacje dotyczące prawa do odstąpienia od umowy, jego zastrzeżeń, a także procesu reklamacyjnego znajdują się w Regulaminie  Sklepu zaakceptowanym przy skłądaniu zamówienia. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt mailowy jd@attack.com.pl lub telefoniczny +48 885050777
 

Adres do zwrotu:

JD Attack ZWROT 

Jagiellońska 53

47-206 Kędzierzyn-Koźle

 telefon: 885050777

 

 UWAGA! Przesyłki wysłane na inny adres mogą zostać nieodebrane

 Zwrot pieniędzy dokonywany jest przez nas do 14 dni od daty otrzymania przesyłki zwrotnej, tą samą metodą jaką zamówienie było opłacone.

Zanim dokonasz tradycyjnego zwrotu rozważ wymianę na grupie z inną Klientką JD ATTACK. JD ATTACK  prowadzi na Facebooku grupę zrzeszającą tysiące fanek JD Attack.


DLACZEGO WARTO DOŁĄCZYĆ DO GRUPY??

Pozwól innym odkupić swoje zakupy
Bardzo prawdopodobne, że produkt, który chcesz oddać jest poszukiwany przez innych klientów.
Gdy ogłosisz chęć zwrotu produktu z pewnością inne osoby chętnie ją od Ciebie odkupią lub się wymienią.

Niedostępne produkty, mogą być dostępne u innych.

Na naszej grupie pojawiają się ogłoszenia w których  inne Klientki deklarują chęć wymiany lub sprzedaży nowych i używanych produktów JD Attack. To Twoja szansa na zdobycie produktów, których nie udało się Tobie zakupić w naszym sklepie.

 

 

REKLAMACJA

 

 Prosimy wypełnić FORMULARZ REKLAMACJI  i skontaktować się e-mailowo pod adresem  jd@attack.com.pl. W celu przyspieszenia reklamacji prosimy o załączenie zdjęć wady, lub wysyłkę reklamowanego towaru wraz z wypełnionym formularzem na adres: JD Attack REKLAMACJA ul.Jagiellońska 53 47-206 Kędzierzyn Koźle. Po otrzymaniu zgłoszenia reklamacyjnego, Dział Obsługi Klienta skontaktuje się w celu przekazania dalszych instrukcji. Czas odpowiedzi na zgłoszenie jest nie dłuższy niż 14 dni od daty jego otrzymania. 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl